ONLINE запис в Генеральне консульство України в Неаполі на вчинення консульських дій
Опубліковано 30 вересня 2020 року о 10:25


1. Враховуючи потреби громадян України, в умовах продовжуваних в Італії карантинних заходів ГКУ в Неаполі відновлено з 25 травня 2020 року регулярний прийом громадян України для вчинення консульських дій.

Прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом online на веб-сторінці установи за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/

Реєстрація заявників на вчинення всіх консульських дій здійснюватиметься виключно через зазначений вище сайт. При реєстрації на сайті ви маєте вводити про себе достовірні дані, у т.ч. свою актуальну адресу електронної пошти, через яку буде відбуватися подальша комунікація між вами і ГКУ в Неаполі.

(Додатково: у випадаючому календарі маєте шукати дати чорним а не сірим кольором. До того ж спробувати, у разі якщо не виходить, зареєструватись з іншого пристрою. Ваш може запам’ятати стару сторінку і показувати Вам не актуальні дані. Електронна адреса вводиться двічі (має бути однакова в двох місцях), без пропусків і все маленькими літерами). 

Вцілому процедура реєстрації на сайті є надзвичайно простою (займає до 2 хв часу), ви самостійно можете її пройти, а тому з метою дотримання вимог законодавства стосовно безпосередньої взаємодії відвідувачів і Генконсульства просимо не користуватися послугами сторонніх організацій.

Відвідувачі прийматимуться у дні і години, які вони обиратимуть самостійно на сайті для кожної окремої консульської дії – нотаріат, подача документів для отримання нового закордонного паспорту, посвідчення особи на повернення в Україну, документів на набуття громадянства за народженням, документи для одруження, інші консульські дії.

У разі потреби вчинення консульських для членів сім’ї просимо врахувати, що реєстрація на сайті має відбуватися для всіх осіб-членів сім’ї окремо з обиранням для кожного відповідного дня та години відвідування установи. 

Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку ви обрали на сайті при бронюванні візиту. Оскільки, якщо в консульстві при спілкуванні з вами з’ясується, що вам потрібна інша дія ніж та, що ви обрали при реєстрації, вам може бути відмовлено оскільки на іншу, насправді потрібну вам консульську дію на цей день графік буде заповнено. У цьому зв’язку обирайте саме ті дії, які вам потрібні.

При реєстрації через сайт в електронній формі на прийом, на вказану вами електронну адресу буде додатково надіслано інформацію про запитувану вами консульську дію, перелік документів та копії, які ви маєте надати в ГКУ, тариф, за яким ви маєте сплатити платіжною карткою у приміщенні ГКУ.

В порядку «живої черги» ГКУ в Неаполі залишається опрацювання таких консульських дій:

- в понеділок та четвер з 15 до 17 год – 1) видача готових закордонних паспортів (при собі мати попередній закордонний паспорт або довідку з поліції про втрату паспорта); інформацію про готовність паспортів до видачі можна відслідковувати за посиланням https://naples.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/4838-spisok-gotovih-pasportiv-gromadyanina-dlya-vijizdu-za-kordon, 2) видача виготовлених посвідчень особи на повернення в Україну (при собі мати попередній закордонний паспорт або довідку з поліції про втрату паспорта) та 3) видача оформлених довідок з питань паспортних та громадянства;

- в понеділок та четвер з 15 до 17видача виготовленого документу про шлюбоспроможність (nulla osta al matrimonio);

- в понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю з 12 до 13видача виготовлених інших довідок (у т.ч. італомовних).


2. При подачі документів до ГКУ в Неаполі на обраний вами на сайті час, обов’язково мати з собою:

- платіжну картку з відомим вам кодом, на якій є кошти, що ви маєте сплатити через термінал у приміщенні ГКУ (сплата за консульську дії відбувається виключно у безготівковій формі);

- оригінали необхідних документів і їхні якісні копії (про їхній перелік вас буде поінформовано на вашу електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації на прийом до консульства. Додатково про перелік необхідних документів і копій для подачі до ГКУ для вчинення відповідної консульської дії ви можете ознайомитись за посиланням: https://naples.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/poshireni-pitannyafaq);

- попередньо роздруковані та заповнені вами (в частині персональних даних, що виділено жовтим кольором)  заяви, форми яких ви можете знайти за посиланням:

для оформлення довіреності – https://drive.google.com/file/d/11fa_kZY8aRDY6qFjc2zePnBwXVwptHaL/view;

для засвідчення підпису на заявах – https://drive.google.com/file/d/1kJFI3vjvB-2CgPl3Ygz-b-X0GkNHcWod/view;

для оформлення різних довідок – https://drive.google.com/file/d/1kJFI3vjvB-2CgPl3Ygz-b-X0GkNHcWod/view;

для консульського обліку – https://drive.google.com/file/d/1ZT2IZMXCsBuYpyX1rwF_dSeOLRj0Go2i/view;

для оформлення посвідчення на повернення в Україну – https://drive.google.com/file/d/1BzhrgQHpOHIZfv6E5CnwfcsVHgK4kJti/view

для оформлення довідки про шлюбоспроможність (nulla osta al matrimonio). Громадянин/громадянка України заповнює одну з перших трьох нижче перелічених заяв, у залежності від свого цивільного стану, а іноземець/іноземка – останню у списку заяву:

форма заяви для громадян України, які ніколи не перебували у шлюбі - https://drive.google.com/file/d/1jhQ6Y2j4Ec_vBtGpBPQwkOKla9rWOwnD

форма заяви для громадян України, які перебували у шлюбі і є розлученими - https://drive.google.com/file/d/1STmWi-jybD7Ljrew-O9uofAtHbWXxZHJ

форма заяви для громадян України (вдова/вдівець) - https://drive.google.com/file/d/1CEc39Bjrn1Rd7bwTgPmb7yXND4vb-2ym

форма заяви для громадян Італії (для іноземців) про намір вступити в шлюб з громадянином України – https://drive.google.com/file/d/1CyOlnYi9lq_dTkf3oHZi2lTq-Q2dgPaJ

Просимо прибути до Генконсульства вчасно - на обраний вами час - з дотримання вимог, зазначених у пункті 2, вище. У разі недотримання цієї процедури ГКУ в Неаполі, на жаль, не матиме можливості вчинити консульську дію, і вам буде запропоновано обрати іншу дату/годину, коли ви будете готові до подачі повного пакету документів.    


3. Прийом відвідувачів у приміщенні ГКУ здійснюватиметься із суворим дотриманням санітарно-протиепідеміологічного режиму (наявність маски і рукавичок обов’язкова з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше одного метра при вході і безпосередньо в установі).


4. Звертаємо увагу на те, що прийом відвідувачів в ГКУ в Неаполі не здійснюватиметься у вихідні та святкові, відповідно до законодавства України, дні.


5. У разі потреби, додаткову інформацію у робочі дні ви можете отримати за номером 081 7875433 із 9.15 до 13.00 год та 15.00 до 17.00 год, а також написавши до ГКУ на електронну адресу gc_itn@mfa.gov.ua. Телефон цілодобової «гарячої лінії» - +39-327-736-48-22 (у випадках загрози життю чи смерті громадян України).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux