ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ. Прохання ознайомитися.
Опубліковано 11 лютого 2019 року о 19:23

Шановні співвітчизники,

 

ПРОГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ громадяни України, які постійно проживають або тимчасово перебувають у регіонах Апулія, Базиліката, Калабрія, Кампанія, Сицилія, можуть на закордонній виборчій дільниці №900033 за адресою Генерального консульства України в Неаполі (м.Неаполь, Діловий центр, вул.Дж.Порціо, 4-БЗ).

З метою реалізації права голосу ЗАЗДЕЛЕГІДЬ ОСОБИСТО ПОДБАЙТЕ ПРО ВКЛЮЧЕННЯ ДО СПИСКУ ВИБОРЦІВ

ДЛЯ ЦЬОГО АЛГОРИТМ ДІЙ НАСТУПНИЙ:

(стосується всіх громадян України, які мають бажання проголосувати на закордонній виборчій дільниці в Неаполі, включно з тими, хто вже перебуває на консульському обліку в Генеральному консульстві України в Неаполі)

1. Особисто перевірити наявність інформації про Вас у Державному реєстрі виборців. Для цього на сайті на веб-сторінці "Державний реєстр виборців" www.drv.gov.ua зареєструйтеся в он-лайн сервісі «Кабінет виборця» https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN (наголошуємо, що всі поля анкети мають бути уважно заповнені, у т.ч. відповідно до паспортних даних, без помилок). Зробіть запит до Державного реєстру виборців та отримайте відповідь щодо Ваших даних.

В разі незнаходження, за результатами Вами здійсненої перевірки, Ваших даних в Державному реєстрі виборців, радимо ще раз перевірити правильність заповнення запиту, а також зробити пошук по попередніх прізвищах/іменах у разі, якщо Ви їх змінювали.

Ви можете отримати сприяння щодо перевірки інформації про включення до Державного реєстру виборців, звернувшись особисто до ГКУ в Неаполі з відповідною заявою, маючи при собі дійсний паспорт. В заяві слід зазначити всі свої ідентифікаційні дані, а саме: 

- прізвище, ім’я, по батькові;

- дата, місце народження;

- унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (якщо така інформація внесена до паспорта громадянина України);

- виборча адреса виборця, визначена відповідно до статті 8 цього Закону України «Про Державний реєстр виборців»;

- номер територіального або зазначення закордонного виборчого округу, до якого віднесений виборець;

- номер виборчої дільниці, до якої віднесений виборець.

 

ГКУ в Неаполі невідкладно передає запит органу ведення Державного реєстру виборців в Міністерство закордонних справ України. Такі заяви передаються виключно поштою, запит опрацьовується, надсилається відповідь, про яку ГКУ в Неаполі інформує заявника.

Вищевказана процедура  може зайняти тривалий час, а відтак все ж таки радимо користуватися для перевірок сервісом «Кабінет виборця», про який вище.

Після початку роботи дільничної виборчої комісії №900033 та отримання нею попереднього списку виборців, виборці можуть ознайомитись із списками в приміщені дільничої виборчої комісії (орієнтовно, починаючи з 15 березня 2019 року).

 

2. Якщо після перевірки, про яку вище, Ваші дані є в Державному реєстрі виборців і закордонна виборча адреса зазначена вірно, а саме - закордонна виборча дільниця №900033 за адресою ГКУ в Неаполі, 31.03.2019 р., будь-ласка приходьте з 8:00 до 20:00 з паспортом громадянина України для виїзду за кордон на закордонну виборчу дільницю в приміщені Генерального консульства України в Неаполі (м.Неаполь, Діловий центр, вул.Дж.Порціо, 4-БЗ).

Якщо за результатами перевірки встановлено, що Ваших даних немає в Державному реєстрі виборців, вони зазначені не вірно, або виборча адреса зазначена інша, ніж ГКУ в Неаполі, Вам потрібно:

а) в ГКУ в Неаполі стати на консульський облік з відміткою в закордонному паспорті (на період дійсності дозволу на проживання в Італії), або на облік громадян України, які прибули до Італії з метою короткострокового перебування (до трьох місяців), без відмітки в паспорті, що означає, зокрема, включення Вас до списку виборців і зміну виборчої адреси; перелік документів наведено нижче; тимчасовий консульський облік і короткостроковий облік є безкоштовними, або

б) особисто звернутися із заявами до ГКУ в Неаполі:

- щодо включення до Державного реєстру виборців (тільки якщо за результатами здійсненої Вами перевірки стало відомо, що Ваші дані в Державному реєстрі виборців відсутні), або

- щодо зміни ідентифікаційних персональних даних, (якщо стало відомо, що Ваші персональні дані внесені до Державного реєстру виборців не вірно), або

- щодо зміни виборчої адреси (якщо Вас вже включено до Державного реєстру виборців).

 

До кожної заяви додаються: оригінал (повертається у день подання Вами заяви) та копія першої сторінки дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Крім паспорта, у випадку з двома останніми заявами, потрібно додати до них документи, що підтверджують необхідні зміни. Наприклад, у випадку потреби зміни персональних даних – документ, який підтверджує фактичну зміну прізвища/імені, у випадку потреби зміни виборчої адреси - carta d’identità/permesso, та/або tessera sanitaria, контракти на роботу, на житло тощо), що підтверджують адресу Вашого перебування/проживання в Італії.

Ці заяви невідкладно передаються Генеральним консульством разом з копіями Ваших документів, до органу ведення Державного реєстру виборців в Міністерстві закордонних справ України).

- Заява особи, яка проживає чи перебуває за межами України, щодо включення до Державного реєстру виборців

- Примірна форма заяви виборця щодо зміни його ідентифікаційних персональних даних

- Примірна форма заяви виборця, який проживає чи перебуває за межами України, щодо зміни його виборчої адреси

Увага: Зазначені заяви подавати в ГКУ виключно після перевірок, зазначених в п.1.

 

 

 

ДОВІДКОВО

 

Проголосувати на закордонній виборчій дільниці матимуть можливість виборці:

- яким виповнилося вісімнадцять років;

- які включені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при ГКУ в Неаполі;

- які особисто прибули на закордонну виборчу дільницю в день голосування;

- які мають при собі дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі обмінений в разі зміни прізвища), який є підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонній виборчій дільниці.

Прийняття на консульський облік з проставленням відмітки в паспорті здійснюється у разі постійного проживання або планованого тимчасового перебування в Кампаньї, Базилікаті, Пульї, Сицилії та Калабрії на законних підставах, понад три місяці на день звернення (термін дії «Permesso di soggiorno» та “Carta d’identità” має складати не менше трьох місяців). Тимчасовий консульський облік є безкоштовним.

Для цього до ГКУ в Неаполі потрібно особисто подати:

- анкету (заповнюється у присутності працівників ГКУ в Неаполі);

- заяву (заповнюється у присутності працівників ГКУ в Неаполі);

- оригінал закордонного паспорта та копію його першої сторінки;

- оригінал та копію документу, яким підтверджується право громадянина України тимчасово перебувати на території Італії (в Кампаньї, Базілікаті, Пульї, Калабрії, Сицилії) на законних підставах більше ніж три місяці - permesso di sоggiorno та carta d’identità.

- одну фотокартку 3,5 х 4,5 см.

У разі відсутності у Вас «Permesso di soggiorno» та “Carta d’identità” і Ви прибули до Італії з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування, Ви можете стати на облік громадян - без проставлення відмітки в паспорті (також безкоштовно); для цього до ГКУ в Неаполі потрібно особисто подати:

- заяву (заповнюється у присутності працівників ГКУ в Неаполі);

- оригінал закордонного паспорта та копію його першої сторінки.

 

 

 

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ:

 

Чи передбачено чинним законодавством можливість включення дільничною виборчою комісією громадян України до списку виборців в день голосування?

Не передбачено.

 

Чи можливо проголосувати по «внутрішньому» паспорту громадянина України?

Ні. Проголосувати на закордонній виборчій дільниці матимуть можливість виборці, які мають при собі дійсний (у тому числі при зміні прізвища) паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України

 

Як проголосувати без зміни виборчої адреси в Державному реєстрі виборців? 

Якщо Ваша виборча адреса знаходиться в Україні, але на день голосування Ви маєте намір проголосувати на виборчій дільниці в Неаполі, не пізніш як за п’ять днів до дня голосування Вам слід особисто подати заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою в Україні або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби МЗС України (Київ, вул. Велика Житомирська, 2 у Приміщенні Дипломатичної академії України, під’їзд № 2). Такий шлях включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці рекомендується у разі, якщо громадянин України перебуватиме на території іншої іноземної держави нетривалий період. Заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця в ГКУ в Неаполі або дільничною виборчою комісією закордонної виборчої дільниці при ГКУ в Неаполі не приймаються.

 

Як стати на облік, подати заяви щодо включення до Державного реєстру виборців, не відвідуючи ГКУ в Неаполі?

Заяви щодо прийняття на консульський облік (терміном понад три місяці), на облік (до трьох місяців), а також щодо включення до Державного реєстру виборців, зміни ідентифікаційних персональних даних, зміни виборчої адреси, можна подати під час виїзних консульських обслуговувань.

Щодо міст проведень та розкладу прохання знайомитися на сайті та сторінці Фейсбук ГКУ в Неаполі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux