Участь Генерального консула в ХІІІ нараді керівників закордонних дипломатичних установ
Опубліковано 12 вересня 2018 року о 19:06

 

25-28 серпня 2018 року Генеральний консул України в Неаполі взяв участь у ХІІІ нараді керівників закордонних дипломатичних установ України.

Захід, за участю Президента, Голови Верховної Ради, Прем’єр-Міністра та Міністра закордонних справ України, дав можливість у форматі відкритого діалогу обговорити найбільш актуальні питання сучасної зовнішньої політики України.

Окрема увага була приділена питанням захисту прав та інтересів громадян України за кордоном. Державний секретар та Директор ДКС висвітлили теми розширення безвізу для українців, підвищення рівня консульського обслуговування та впровадження технологій систем «Електронний консул» і «ДРУГ».

У цьому зв’язку слід відзначити, зокрема, наступне.

За спектром можливостей паспорт громадянина України для виїзду за кордон посідає 24-е місце у світі за спектром можливостей, гарантуючи безвізовий доступ до 90 країн та можливість отримати візу «на кордоні» по прибутті до 41 країни світу; до 67 країн наші співвітчизники мають оформити візу.

Всі громадяни України за кордоном мають можливість отримати в закордонних дипломатичних і консульських установах повний комплекс консульських послуг, в т.ч. традиційно найбільш затребувані – на напрямах паспортів, нотаріату, громадянства тощо.

Окремий розділ титульної сторінки сайту МЗС надає можливість доступу до системи «ДРУГ» (добровільна реєстрація українських громадян для подорожі за кордон), розробленої з використанням новітніх досягнень у сфері інформаційних технологій; вона призначена для попередження, а у разі потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном. Там жена сайті висвітлюється комплекс питань проблематики «Поради подорожуючим» по окремо взятій країні.

Принагідно повідомляємо, що актуальна інформація для наших співвітчизників, які мають відвідати або знаходяться в консульському окрузі ГКУ в Неаполі (регіони Кампанья, Пулья, Базиліката, Сицилія, Калабрія) розміщені на веб-сторінці Генконсульства, зокрема в розділі «Консульські питання».

Працівники Генконсульства в Неаполі, яке знаходиться за результатами 2017 року за кількістю вчинених консульських дій на 5-у місці серед понад 100 закордонних дипломатичних і консульських установ України, і надалі докладатимуть усіх зусиль для виконання покладених на установу функцій, зокрема консульських, які є серед пріоритетних.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux