Генеральне консульство України в Неаполі

Київ 08:59

ВІЗИТ ПЕРШОГО ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА СТЕПАНА КУБІВА ДО ІТАЛІЇ

18 червня, 10:38

«Може змінюватися політичний ландшафт в Україні, але її курс на європейську інтеграцію, спрямованість на втілення системних реформ та інтеграція української економіки в європейський економічний простір є незмінними. Україна є і буде надійним партнером Італії в двосторонніх економічних відносинах. Економіка України зростає ось уже 13 кварталів поспіль, що відкриває нові можливості для іноземних інвесторів та розвитку взаємовигідного співробітництва, зокрема, з італійськими партнерами. Український уряд відкритий до діалогу з бізнесом та готовий в межах своєї компетенції і надалі надавати максимальне сприяння розвитку співпраці в усіх сферах та напрямках», - такі основні сигнали були доведені до представників італійських еліт Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим під час його зустрічі з членами італійської ділової асоціації АПІЧЕС 12 червня 2019 року та на українсько-італійському бізнес-форумі, який відбувся 13 червня 2019 року в м.Рим.
Вказані заходи, організовані за сприяння Посольства України в Італії та Всезагальної конфедерації промисловців Італії (Конфіндустрія) засвідчили глибокий інтерес італійських ділових кіл до економічного сьогодення України та суттєву зацікавленість у співпраці, зокрема, у сферах сільського господарства, енергетики та розвитку інфраструктури.
Загалом представники більше 150 італійських компаній та асоціацій, які були присутні на зустрічах, мали змогу почути про стан справ в галузях української економіки від в.о. Міністра агропромислової політики і продовольства України О.В. Трофімцевої, Заступника міністра інфраструктури України В.М.Довганя, Голови Національного агентства з енергозбереження і енергоефективності України С.Д.Савчука, та інших представників уряду України, а також побачити презентації конкретних інвестиційних проектів в Україні, отримати відповіді на свої запитання в рамках неформального спілкування у форматі нетворкінгу з українськими урядовцями та представниками бізнесу. Відбулось більше 200 двосторонніх зустрічей між підприємцями обох країн.
Переконані, що зазначені зустрічі посилять динаміку двосторонніх відносин та збагатять їх новими взаємовигідними проектами.