Генеральне консульство України в Неаполі

Київ 09:02

ДЕПУТАТИ НАЙСТАРІШОГО У СВІТІ ПАРЛАМЕНТУ ДЕРЖАВИ САН-МАРИНО ВИСТУПАЮТЬ ЗА ВІДНОВЛЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ ТА НАЛАШТОВАНІ НА АКТИВНУ РЕАЛІЗАЦІЮ ДВОСТОРОННІХ ПРОЕКТІВ У РІЗНИХ СФЕРАХ

04 червня, 11:57


03 червня ц.р. у старовинному середньовічному палаці Беньї, де розміщуються головні державні інституції Сан-Марино, відбулось спеціальне засідання Парламентського комітету у закордонних справах, безпеки та міграції Республіки Сан-Марино, присвячене співпраці з Україною.
У рамках заходу, Посол України Євген Перелигін та депутати Парламенту провели плідний обмін думками щодо актуальних подій в Україні, ролі міжнародних інституцій та окремих країн у відновленні міжнародного порядку у зв'язку з російською агресією проти нашої держави, перспективних напрямків двосторонньої співпраці, а також шляхів реалізації проектів у сфері освіти, IT та зелених технологій.
«Для мене є великою честю говорити про демократичні успіхи України саме тут, на території Монте-Титано - колиски миру, свобод та найдавнішої у світі демократії, яку ніхто не зміг приборкати: ні імператори, ні понтифіки, ні іноземні загарбники», - відзначив у своєму виступі Посол України Є.Перелигін.