Генеральне консульство України в Неаполі

, Київ 20:08

Про графік прийому громадян у серпні 2017 року

07 серпня 2017, 14:00

Консульський прийом проводитись не буде 15 серпня (вівторок, в Італії є вихідним днем; банківські установи не працюють), 24 та 25 серпня (четвер і п’ятниця відповідно, які в Україні є вихідним та святковим днями).

14 серпня (понеділок) прийом здійснюватиметься до та після обіду; банки працюватимуть лише в першій половині дня, сплатити за вчинені консульські дії можна буде по обіді лише за допомогою платіжних карток у приміщенні ГКУ, відповідно до затверджених тарифів.

19 серпня (субота), яка є робочим днем в Україні, прийом здійснюватиметься з 9.15 до 13.00 (з огляду на непрацюючі в Італії в цей день банки, за вчинені консульські дії розрахуватися можна буде за допомогою платіжних карток у приміщенні ГКУ.

В інші дні серпня прийом здійснюватиметься за звичайним графіком.

Принагідно інформуємо про можливість скористатися цілодобовою «гарячою» лінією ГКУ +39 366 102 25 85 (у разі загрози життю чи загибелі громадян України), написати на адресу електронної пошти ГКУ – gc_itn@mfa.gov.ua, а також знайти актуальну консульську інформацію на веб-сторінці Генконсульстві http://naples.mfa.gov.ua/ua в розділі «Консульські питання» і далі «Поширені питання/FAQ». 

Інші оголошення