Генеральне консульство України в Неаполі

, Київ 00:42

Неаполь – місто непересічної історії, культури і мистецтва. Думки дипломатів

16 травня, 16:00

 

12 травня 2018 року за ініціативи Генерального консула України в Неаполі в престижному культурологічному центрі «Казіна помпезна» в Неаполі відбулася зустріч керівників консульств України, Франції, Іспанії, Тунісу, Сенегалу і Венесуели з громадськістю міста.

Дипломати розповіли про свій досвід роботи в Неаполі, унікальному за своєю історією, культурою, мистецтвом.

Захід було організовано асоціацією «Ладзарі» на чолі з паном Давіде Бранді, яка займається промоцією неаполітанської мови і надбань, що роблять Неаполь третім за кількістю туристів, які відвідують найвідоміші італійські міста та пам’ятки.

На заході виступив відомий, в т.ч. за межами Італії бард Енріко Мозіелло, у виконанні якого прозвучали неаполітанські пісні, в т.ч. «О соле міо», музика до якої була написана в Одесі наприкінці 19 ст.

Захід дозволив донести до його учасників важливість подальшого розвитку інституційних і громадських зв’язків України з Неаполем, заснованих на спільних історичних і сучасних реаліях.

Важливу роль у цьому відіграє місцева українська громада (понад 22 тис.), яка, сповідуючи європейські і духовні цінності, робить важливий внесок також у соціально-економічний розвиток Неаполя та регіону Кампанья в цілому.