Генеральне консульство України в Неаполі

, Київ 00:42

ВИЇЗНЕ КОНСУЛЬСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ В БАРІ 5 травня 2018 року

20 квітня, 15:08

5 травня (субота) 2018 року з 09.30 в Барі за адресою:

Strada Palumbo, 5  -  Bari.

tel/fax +39 080 558 21 51

відбудеться ВИЇЗНЕ КОНСУЛЬСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ за участю представників Генерального консульства України в Неаполі 

Під час консульського обслуговування, за наявності відповідних документів у заявника, будуть вчинятися такі консульські дії:

1. Постановка на тимчасовий та постійний консульський облік.

2. Зняття з консульського обліку.

3. Витребування документів.

4. Вчинення нотаріальних дій (у т.ч. оформлення довіреностей, засвідчення справжності підпису особи на заявах, засвідчення справжності підпису перекладача тощо).

5. Видача довідок, передбачених законодавством України.

6. Прийом документів для оформлення закордонного паспорта дітям до 12 років (особи після виповнення 12-річного віку подають документи виключно в ГКУ в Неаполі).

7. Видача оформлених закордонних паспортів дітям до 12 років (необхідна присутність тільки одного з батьків, хто писав заяву).

Перелік документів, які мають бути пред’явлені заявником для вчинення консулом згаданих консульських дій, можна ознайомитися на веб-сторінці Генерального консульства України в Неаполі, в рубриці «Консульські питання» і далі “Поширені питання / FAQ”;   

Оплата за консульські послуги, які вчинятимуться під час виїзного консульського обслуговування, здійснюється виключно банківською карткою (картка-банкомат, кредитна, препагата) через наявний під час прийому термінал  POS  відповідно до існуючих тарифів (див. рубрику «Консульські питання» і далі «Тарифи консульського збору»).

В разі потреби, додаткову інформацію можна отримати в ГКУ в Неаполі:

за номером телефону 081 787 54 33, а також за результатами запиту на електронну адресу  gc_itn@mfa.gov.ua чи факс 081 605 78 67.